Web Sayfamıza Hoşgeldiniz
 
TAŞINDIK 250 metre kare atölyemizden sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek adına 1000 metre kare yeni fabrikamıza taşındık.


     Meslek hayatımıza 1985 yılında Hasköy Kardeşler Elektrik Bobinaj AC Motor, DC (doğru akım) hattane demir çekme motorlarının eğitimini alarak 1993 yılında   UĞUR BOBİNAJ LTD ŞTİ şirketimizi faliyete geçirdik. Şubemizi 2000 yılında Çorlu'da Trakya Bölgesinde hizmet vermektedir.


 A.C.motor sarımı , D.C.(doğru akım) motor sarımı , baskı ring motor sarımı , baskı manyetik bobin sarımı, yüksek akım trafoları sarımı , servo motor sarımı, dalgıç pompa sarımı  ile başlayan firmamız bugün; sanayinin tüm sektörlerine her güçte elektrik motor sarımı,bakımı,onarımı ve yedek parça temini konularında hizmet vermekte olup,siz değerli müşterilerimizden aldığımız güçle dürüstlük ve titizlik ilkeleri çerçevesinde faaliyetimize devam etmekteyiz.

     Amacımız müşterilerimize her zaman çağın koşullarına uygun hizmet ve ürün sunmaktır. Kalite politikasını " Uzun vadede müşteri memnuniyeti " olarak belirleyen firmamız, kurulduğu ilk günden beri bu politikadan taviz vermemiştir.

     Tecrübe ve birikimlerimiz teknik, stok ve fiyat konularında bünyemizdeki deneyimli satış kadromuz ile her ihtiyaç duyduğunuzda hizmetinizdedir.

     Portföyümüzdeki malzemeler ile ilgili ihtiyaçlarınızda teklif isteklerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Misyon

  • Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, 
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Vizyon

  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
  • Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,
Tasarım ve Uygulama ERDEM ELEKTRONİK BİLGİSAYAR ve UYDU SİSTEMLERİ
Belgelerimiz